Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 70

Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv az 1939. évről. Bp. Gergely R. Könyvkereskedése. 574 p. Az előlap és a címlap hiányzik. Kiadói egészvászon kötés.
13323.

Rufpreis:
2 000 HUF
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VIII. A francia forradalom és Napoleon. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, többnyire kopottas, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben.
13325.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13326.

Rufpreis:
1 200 HUF
13327.

Rufpreis:
5 000 HUF
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13328.

Rufpreis:
1 600 HUF
13329.

Rufpreis:
4 000 HUF
13330.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült gerinccel.
13331.

Rufpreis:
1 200 HUF
Heltai Gáspár: Chronica az magyaroknac dolgairol. Bibliotheca Hungarica Antiqua VIII. Budapest, 1973, Akadémia Kiadó. Bőr kötés, 212 p.  Faksimile kiadás! Kísérőfüzet és papírtok nélkül! A borítója kopottas, a lapélek foltosak. Az egyik lap kijár (54 p.).
13332.

Rufpreis:
6 000 HUF
Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. Ötödik kiadás. Budapest, É.N., Genius. Itt-ott kopottas kiadói egészvászon kötésben. 503 p.
13333.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF