13214.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
Illustrierter Dolomitenführer. 1. köt.: Dolomiten, Garda-See, Merano. Bolzano, 1939, Unione Turistica Alberghiera delle Dolomiti. Térképmelléklettel, számos fekete-fehér fényképpel. Kopott, kicsit sérült papírkötésben.