Botta Dénes: Fotoműszerész. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/269/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Literatur-zur-Fotografie~23/Botta-Denes-Fotomuszeresz-Bp-1964-Muszaki-Konyvkiado-Ipari-szakkonyvtar-Kicsit-serC3~II1350045
1350045
12437
269
Literature about photography
Beschreibung: Botta Dénes: Fotoműszerész. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor