Stich

Zahl der Lose: 24

Zenegép, rézmetszet, jelzés nélkül, könyvmelléklet, 27,5×34 cm
11000.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1700 Buda ostroma metszet, alkotója: Sebastien Le Clerc alkotó metszette: Johanna Sibilla, szakadásokkal, gyűrött, 21×16 cm
11001.

Rufpreis:
1 200 HUF
35
cca 1842 Gibraltar den 15 Juli 1842, színezett litográfia, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 21×39,5 cm /  cca 1842 Gibraltar den 15 Juli 1842, coloured lithography, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 21×39,5 cm
11002.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1842 Teneriffa: Der Crater des Pic den 9ten August 1842, Der Circus des Pic den 8ten August 1842, Der Schatten des Pic den 8ten August 1842, 3 részes litográfia, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm /  cca 1842 Teneriffa: Der Crater des Pic den 9ten August 1842, Der Circus des Pic den 8ten August 1842, Der Schatten des Pic den 8ten August 1842, lithography in three pieces, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm
11003.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1842 Teneriffa: Santa Cruz de Teneriffa den 6 Aug. 1842, San Cristoval de la Laguna von dem Wege nach Orotava den 7 Aug. 1842, 2 részes litográfia, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm /  cca 1842 Teneriffa: Santa Cruz de Teneriffa den 6 Aug. 1842, San Cristoval de la Laguna von dem Wege nach Orotava den 7 Aug. 1842, lithography in two pieces, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm
11004.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1800 Mars hadisten, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, sérüléssel, 30x38 cm
11005.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
11006.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1800 George Morland: Girl and pigs. Színezett metszet, papír, metszette: William Ward, 35×45 cm
11007.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1842 Straße von Gibraltar den 16ten Juli 1842, 6 részes litográfia, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm /  cca 1842 Straße von Gibraltar den 16ten Juli 1842, lithography in six pieces, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 51×35 cm
11008.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1787 A View of the Vocleuse near Avignon -- Veue de Vocleuse prés Avegnon, hidegtű, papír, id. George Barrett (1728/32-1784) festménye nyomán rajzolta és metszette Archibald Robertson (műk. 1777-1796), Henry Scottnak (1746-1812), Buccleuch harmadik hercegének ajánlva, 41×53,5 cm /  1787 A View of the Vocleuse near Avignon -- Veue de Vocleuse prés Avegnon, drypoint, paper, after the painting of George Barrett the Elder (1728/32-1784) drawn and etched by Archibald Robertson (fl. 1777-1796), dedicated to Henry Scott (1746-1812), 3rd Duke of Buccleuch, 41×53,5 cm /
11009.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1810 G.Gallina F: Harcosok és családtagok. Színes litográfia, papír, 24×19 cm
11010.

Rufpreis:
4 000 HUF
11011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF