Bücher: Religion

Zahl der Lose: 17

P. Theodor Stern: Der Glockenhall wiedertönend in Christenherzen! Winterberg, é.n., Steinberner. Csont borítás, gerincnél repedt.
13689.

Rufpreis:
1 800 HUF
Munkay János: Mennyei nefelejts. Imakönyv. Bécsben, é.n., Wallner Jakabnál. Metszetekkel díszítve, fém veretes bársony kötésben, kapocs hiányzik
13690.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szunyogh Xav. Ferenc dr.:Magyar-latin misszále az év minden napjára. Budapest, Az Apostoli, 1933, Szent István Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel.
13691.

Rufpreis:
2 400 HUF
13692.

Rufpreis:
2 400 HUF
13693.

Rufpreis:
1 600 HUF
Luis de La Puente (Lovys de La Puente): Meditations sur tous les Mysteres de la Foy I-II, Kiadta Chez Iean Henault, 1648, Paris. Luis de la Puente francia nyelvű elmélkedésgyűjteménye. Elmélkedések a szent hitünk misztériumain I-II. Luis de La Puente: Mediations on the Mysteries of Our Holy Faith I-II., Published by: Chez Iean Henault, 1948, Paris.  Bőrkötés, 815+960 oldal. Állapot: A kötése kopott, a könyvben pár lap meglazult, a címlapokon folt, és bejegyzés.
13694.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de Lécole Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!
13695.

La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
13696.

Rufpreis:
3 000 HUF
13697.

Rufpreis:
1 000 HUF
Agyptische Mythologie. Die Götterwelt. Komet. I-III. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13698.

Rufpreis:
1 000 HUF
13699.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
13700.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF