Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 43

C.R.: A háborús nagyhatalmak. Hét füzet egybe kötve: Szerbia, A Német Birodalom, Olaszország, Az angol világbirodalom, Törökország és Egyiptom, A cár birodalma.Bulgária Bp., 1914-1915, A Népszava Könyvkereskedés Kiadása. Félvászon kötésben, jó állapotban
13688.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gyenes István-Kiss Károly (szerk.): A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20. I-II. egybekötve. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
13689.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, ábrákkal, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13690.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
13691.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Légvédelmi képes-káté. Hogyan védekezzünk légitámadás ellen. Szerk. Petróczy István ny. repülőezredes. Bp. 1937, Centrum Kiadó. 95 p. Amatőr papírkötésben, a hátsó borító és a gerinc pótol, az eredeti borító megvan. Néhány lap foltos.
13692.

Rufpreis:
2 000 HUF
Viribus unitis, Chorliederbuch für k. u. k. und k. k. Militär-Lehranstalten. Zweiter Theil, Männerchöre. Wien, 1899, Alfred Hölder. 157 p. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben. Belül ceruzás bejegyzésekkel / Grey clothbinding, with stainmarks, slightly damaged on the upper-spine and a few pencil marks inside.
13693.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szállj, te büszke ének! Honvéd daloskönyv A Honvédelmi Minisztérium Főcsoportfőnökségének kiadása. Bp., 1950. Hungária Hírlapnyomda. 208 p. Egy-két tollas bejegyzéssel.
13694.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ács Imre: Magyarország hadtörténelme bélyegeken. Bp., 1998, Honvéd. Kiadói papírkötésben.
13695.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pilsudski József: 1920. Válasz M. Tuchaczewski: című hadtörténelmi tanulmányára. Budapest, 1934, Franklin. 1 t. címkép + 231 p. + 8 melléklet (ebből 7 kihajtható), számos szövegközt i illusztrációval. Kissé kopottas, elszíneződött kiadói papírkötésben.
13696.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
13697.

Rufpreis:
2 400 HUF
13698.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kasza József: Repülőgép-vontatás. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség. 95 p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
13699.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF