Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 62

Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. A kezdőlapokat és záródíszeket rajzolta Nagy Sándor. Bp. 1905. Franklin Társ. 4 sztl. lev. 120 l. 49 t. Kiadói félvászonkötésben. A négy facsimile hiányzik. A borítótáblák enyhén sérültek.
13731.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. Bp., 1944, Parthenon. 79 p. 8 t. Kiadói egészvászon-kötésben.
13732.

Rufpreis:
2 000 HUF
Józsa Lajos: A megszállott művész. Debrecen, 2005, Józsa Lajos Stúdió. Kétnyelvű, képes kiadvány. 120 p. Dedikált példány!
13733.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Méry Gábor - Jankovics Marcell: A szepesszombati Szent György-templom. Bp., 2011, Méry Ratio. Kiadói modern keménykötésben, hátsó borítón apró sérüléssel. Dedikált példány!
13734.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
13735.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
13736.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
13737.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Pesti Hirlap könyvtára. A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva. Bp., 1940, Pesti Hírlap. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
13738.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Zolnai Béla: A magyar biedermeier. 8 képmelléklettel. Bp., 1940, Franklin. 198 p. 8 t. Kiadói félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13739.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar erotika - Hungarian erotica. Tony Fekete 2002-ben, a Vigadó Gallériában tartott Erotika-kiállításának színes, képes katalógusa, kereskedelmi forgalomba csak korlátozott számban került. Bp., 2002, PolgArt. Kiadói keménykötésben, egy előzéklap hiányzik.
13740.

Rufpreis:
3 000 HUF
13741.

Rufpreis:
2 400 HUF
Meller Simon: Michelangelo. 17 melléklettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13742.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF