Militaria

Zahl der Lose: 47

Német Birodalom / Poroszország 1871-. Porosz-Francia Háborús Medál a harcolók részére Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. German Empire / Prussia 1871-. Commemorative Medal for the Franco-Prussian War 1870-1871 for combatants (Kriegsdenkmünze 1870-1871 für Kämpfer) Br decoration without ribbon C:VF edge error
31176.

Német Birodalom / Poroszország 1871-. "Porosz-Francia Háborús Medál a harcolók részére" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. German Empire / Prussia 1871-. "Commemorative Medal for the Franco-Prussian War 1870-1871 for combatants (Kriegsdenkmünze 1870-1871 für Kämpfer)" Br decoration without ribbon C:VF edge error

Rufpreis:
1 400 HUF
Német Államok / Poroszország 1873-1918. Harcos Érdemérem ezüstözött fém kitüntetés a ritkább KRIEGS VERDIENST felirattal, mellszalag nélkül (25mm) T:2 hajlott fül German States / Prussia 1873-1918. Krieger Verdienst silver-plated metal decoration with KRIEGS VERDIENST on the reverse (not the more common KRIEGER VERDIENST) without ribbon (25mm) C:XF curved ear
31177.

Német Államok / Poroszország 1873-1918. "Harcos Érdemérem" ezüstözött fém kitüntetés a ritkább "KRIEGS VERDIENST" felirattal, mellszalag nélkül (25mm) T:2 hajlott fül German States / Prussia 1873-1918. "Krieger Verdienst" silver-plated metal decoration with "KRIEGS VERDIENST" on the reverse (not the more common KRIEGER VERDIENST) without ribbon (25mm) C:XF curved ear

Rufpreis:
5 000 HUF
Német Birodalom / Poroszország 1888. Koronarend Érem aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 German Empire / Prussia 1888. Medal of the Crown Order gilt Br decoration on not original ribbon C:XF
31178.

Német Birodalom / Poroszország 1888. "Koronarend Érem" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 German Empire / Prussia 1888. "Medal of the Crown Order" gilt Br decoration on not original ribbon C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
Német Birodalom ~1914-1918. Furg Dagerland (A Hazáért) / 1914 Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- German Empire ~1914-1918. Furg Dagerland (For the Fatherland) / 1914 Br decoration without ribbon C:XF,VF
31179.

Német Birodalom ~1914-1918. "Furg Dagerland (A Hazáért) / 1914" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- German Empire ~1914-1918. "Furg Dagerland (For the Fatherland) / 1914" Br decoration without ribbon C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
Német Birodalom 1918. Sebesülési jelvény fekete fokozata fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2- tű alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. Wound Badge, black metal badge with vertical pin (44x39mm) C:VF the lower pin closure is missing
31180.

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2- tű alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:VF the lower pin closure is missing

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Németország/Weimari Köztársaság 1921. Német Háborús Emlékérem aranyozott Br kitüntetés javított mellszalaggal T:2 Germany/Weimar Republic 1921. Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs gilt Br decoration with restored ribbon C:XF
31181.

Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés javított mellszalaggal T:2 Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with restored ribbon C:XF

Rufpreis:
2 400 HUF
Német 3. Birodalom 1939. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés mellszalag nélkül, gyártói jelzés nélkül T:2 egyik sarka sérült German Third Reich 1939. Iron Cross II. Class decoration without ribbon, without makers mark C:XF one corner slightly damaged
31182.

Német 3. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés mellszalag nélkül, gyártói jelzés nélkül T:2 egyik sarka sérült German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration without ribbon, without makers mark C:XF one corner slightly damaged

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Német 3. Birodalom 1942. Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Third Reich 1942. Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942 metal decoration without ribbon C:XF
31183.

Német 3. Birodalom 1942. "Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme" fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Third Reich 1942. "Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942" metal decoration without ribbon C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Olaszország 1868. Olasz Korona Rend Lovagkeresztje zománcozott, jelzetlen, részben arany kitüntetés mellszalagon, nem eredeti, a A Német Lovagrend Mária Keresztje kitüntetéshez tartozó tokban T:2- sérült medallion, az egyik hurok és a kereszt egyik szára hajlott Italy 1868. Order of the Crown of Italy, knight enamelled, partially gold decoration without hallmark, with ribbon, in the case of the Marian Cross of the Teutonic Order decoration C:VF damaged medallion, one knot and the bottom part of the cross is bent
31184.

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Lovagkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben arany kitüntetés mellszalagon, nem eredeti, a "A Német Lovagrend Mária Keresztje" kitüntetéshez tartozó tokban T:2- sérült medallion, az egyik hurok és a kereszt egyik szára hajlott Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled, partially gold decoration without hallmark, with ribbon, in the case of the "Marian Cross of the Teutonic Order" decoration C:VF damaged medallion, one knot and the bottom part of the cross is bent

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Olaszország DN Gyalogos lövész fém sapkajelvény, az alakulat száma hiányzik (59mm) T:2 Italy ND Infantry metal cap badge, the number of the unit is missing (59mm) C:XF
31185.

Rufpreis:
800 HUF
~1970-1980. Haditengerészeti 1.,2.,3. osztályos zománcozott, ezüstözött, aranyozott fém jelvények T:2 ~1970-1980. Navy 1st, 2nd, 3rd class badges, enamelled, silver and gold plated metal badges C:XF
31186.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF