8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding NMK 246.