Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/256/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Baro-Eotvos-Jozsef-Magyarorszag-1514-ben-I-III-Bp-1892-Rath-Mor-kiadasa-Athenaeum-ny~II1216846
1216846
13616
256
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór kiadása (Athenaeum nyomda). Kiadói aranyozott vászonkötésben.
: vörös_iván