https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Derkovits, Gyula: 1514: une série de gravures sur bois. Bp., [1948], Szikra. 11 db fametszetről készült reprodukció, francia nyelvű bevezetővel, hiánytalan, papír mappában, jó állapotban.
13179.

Derkovits, Gyula: 1514: une série de gravures sur bois. Bp., [1948], Szikra. 11 db fametszetről készült reprodukció, francia nyelvű bevezetővel, hiánytalan, papír mappában, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
13180.

Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
EUR
,
94,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
13181.

Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Székely András: Munkácsy Mihály. Bp., 1979, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
13182.

Székely András: Munkácsy Mihály. Bp., 1979, Corvina. Kiadói vászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.
13183.

Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
13184.

Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Markó Iván: A magány mosolya. Bp., 2014, Táncvilág Nonprofit Kft. Kiadói modern keménykötés.
13185.

Markó Iván: A magány mosolya. Bp., 2014, Táncvilág Nonprofit Kft. Kiadói modern keménykötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Pánczél Lajos: Az ötvenéves mozi. Bp., é.n., Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. 45 p, Illusztrált kiadói papírborítóban.
13186.

Pánczél Lajos: Az ötvenéves mozi. Bp., é.n., 'Budapest' Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. 45 p, Illusztrált kiadói papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film uttörői. Bp. 1946. (Temesvár, Horia ny.) 186 l. 3 lev. Fűzve, kiadói borítékban. A szennylap kissé hiányos, illetve korábbi javítás nyoma látható. A gerinc részen kis hiány.
13187.

Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film uttörői. Bp. 1946. (Temesvár, Horia ny.) 186 l. 3 lev. Fűzve, kiadói borítékban. A szennylap kissé hiányos, illetve korábbi javítás nyoma látható. A gerinc részen kis hiány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
H. Takács Marianne: A Szépművészeti Múzeum kincsei. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.
13188.

H. Takács Marianne: A Szépművészeti Múzeum kincsei. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval
13189.

Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Lázár Béla - Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., (1942), Singer és Wolfner. 238, [2] p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.
13190.

Lázár Béla - Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., (1942), Singer és Wolfner. 238, [2] p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse