Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 125

1893. Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete zománcozott, ezüstözött ovális jelvény (34x25mm) T:2
31264.

1893. "Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete" zománcozott, ezüstözött ovális jelvény (34x25mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. Milleniumi kiállítási emlékérem Br emlékérem. 1896-IKI EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS - ÉRSEKMEGYEI KÖNYVTÁRNAK EGER / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL (70,5mm) T:2-,3 erős ph. Hungary 1896. Medal of the Millenium Exhibition Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (70,5mm) C:VF,F strong edge error  HP 752.
31265.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "Milleniumi kiállítási emlékérem" Br emlékérem. "1896-IKI EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS - ÉRSEKMEGYEI KÖNYVTÁRNAK EGER / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" (70,5mm) T:2-,3 erős ph. Hungary 1896. "Medal of the Millenium Exhibition" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (70,5mm) C:VF,F strong edge error HP 752.

Rufpreis:
4 000 HUF
1912. 1912. május 1. Br lemezjelvény szalaggal (36x31mm) T:2- hajlott lemez
31266.

1912. "1912. május 1." Br lemezjelvény szalaggal (36x31mm) T:2- hajlott lemez

Rufpreis:
800 HUF
16
1915. Hungaria S. Cordi Consecrata 1915 / Hungaria B.M.V. Devota 1038 fém medál Szt. István és Ferenc József koronázási jelenetével (29mm) T:2-
31267.

1915. "Hungaria S. Cordi Consecrata 1915 / Hungaria B.M.V. Devota 1038" fém medál Szt. István és Ferenc József koronázási jelenetével (29mm) T:2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1920-1930. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága fém díjérem (35mm) + Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 Br díjplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (44,5x39mm) T:2,2-
31268.

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém díjérem (35mm) + "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (44,5x39mm) T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF
1924. A Magyar Athletikai Szövetség Díja /4x1000M. Ifj. Staf. Bajn. 1924 ezüstözött Br díjérem sérült füllel, peremen LUDVIG E. BUDAPEST gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2-
31269.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Br emlékérem (40mm) T:2
31270.

Rufpreis:
1 600 HUF
1928. P.K.R. Bajnoka ökölvívó Br díjérem füllel nem saját dísztokban (40mm) T:2-
31271.

1928. "P.K.R. Bajnoka" ökölvívó Br díjérem füllel nem saját dísztokban (40mm) T:2-

Rufpreis:
1 200 HUF
1929. A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929 a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6. gyártói jelzéssel (54,5mm) T:2  Hungary 1929. Societys Finest enamelled decoration of the League of the Social Associations, with makers mark BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6. (54,5mm) C:XF
31272.

1929. "A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929" a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (54,5mm) T:2 Hungary 1929. "Society's Finest" enamelled decoration of the League of the Social Associations, with maker's mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." (54,5mm) C:XF

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
~1930. Soha festett fém irredenta jelvény (53x31mm) T:2-,3
31273.

~1930. "Soha" festett fém irredenta jelvény (53x31mm) T:2-,3

Rufpreis:
1 600 HUF
~1930. Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni) Zn sportérem füllel (30mm) + 1964. Munka Érdemrend ezüst fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2
31274.

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" Zn sportérem füllel (30mm) + 1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. Trianon festett Br kitűző, tű letört (31x21mm) + Erdély címere zománcozott fém kitűző T:2
31275.

~1930. "Trianon" festett Br kitűző, tű letört (31x21mm) + "Erdély címere" zománcozott fém kitűző T:2

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF