12003.
255. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített, aranyozott, egyedi készítésű fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 74,5×54,5 cm, külső méret: 95,5×76 cm