Gadányi jelzéssel: Faluvége. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29×39... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600049/Gadanyi-jelzessel-Faluvege-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-29C39739-cm~II1246763
1246763
10100
255
Beschreibung: Gadányi jelzéssel: Faluvége. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
: ttg