Deli jelzéssel: Fehér ruhás lány. Olaj, vászon, 58×43 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600049/Deli-jelzessel-Feher-ruhas-lany-Olaj-vaszon-58C39743-cm~II1246380
1246380
10054
255
4600
Beschreibung: Deli jelzéssel: Fehér ruhás lány. Olaj, vászon, 58×43 cm
: sass_melinda