Bánfi jelzéssel: Pihenő vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600049/Banfi-jelzessel-Piheno-vitorlasok-a-Balatonon-Olaj-karton-jelzett-uvegezett-keretben-23x3~II1243396
1243396
10019
255
Beschreibung: Bánfi jelzéssel: Pihenő vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm
: ttg