14005.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. A középiskolák felsőbb osztályai számára. Ötödik kiadás. Három kőnyomású színes táblával és számos szöveg közé nyomott nagyrészt színes képpel. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, lapok kijárnak, több helyen foltosak, kopottas állapotban.