14014.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Az Új Idők egészségi kódexe. Szerkesztette a Szerkesztői Üzenetek Rovatvezetője. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.