Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.