Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.