P.C. Wren: A sivatag titka. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~600042/PC-Wren-A-sivatag-titka-Bp-1929-Palladis-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotesben~II1244150
1244150
14195
255
Beschreibung: P.C. Wren: A sivatag titka. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: ttg