14211.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince hiányos, kopott állapotban.