14181.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk.: Ignácz Rózsa. Bp., 1940, Dante Könyvkiadó. Kopott, laza vászonkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.