Cserkészpróbák könyve I. Temesy Győző cserkészkönyve nyomán szerk. Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940. M. Cserkészszöv. (Élet ny.) 408 p. Korabeli viseltes, sérült gerincű félvászon-kötésben. Az eredit borító felragasztva.