Bayer Ferenc: Czuczor Gergely élete és költészete. Bp., 1879, Aigner L... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~600042/Bayer-Ferenc-Czuczor-Gergely-elete-es-kolteszete-Bp-1879-Aigner-Lajos-k-72-p-Korabeli-kis~II1242456
1242456
14209
255
Beschreibung: Bayer Ferenc: Czuczor Gergely élete és költészete. Bp., 1879, Aigner Lajos k. 72 p. Korabeli kissé kopott félvászonkötésben. Ceruzás bejegyzésekkel.
: ttg