2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp., Lampel és Wodianer. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.