800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Vécseyné Ticsénszky Marianna: Virág a házban és a ház körül. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kissé kopott félvászon kötésben, kicsit szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.