Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, celluxszal javított, kopott állapotban.