13924.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 400 HUF
Éber László(szerk.): Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet I-II. kötet. Bp., 1935, Győző Andor kiadása. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.