1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:3 aranyozás lekopott, forrasztásnyom, ü.
Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" Br medal with not original ribbon C:F gilding worn, soldering mark, ding