Gemischt Lose Banknoten und Münzen

Zahl der Lose: 31

9db-os magyar és külföldi rossz tartásfokú ezüstpénz tétel T:3-,4 9pcs of silver coins C:VG,G
31115.

Rufpreis:
1 600 HUF
6db-os vegyes sérült, rossz minőségű ezüstpénz tétel, közte Ausztria 1868. 10kr Ag, Magyarország 1894KB 1K Ag Ferenc József T:3-
31116.

6db-os vegyes sérült, rossz minőségű ezüstpénz tétel, közte Ausztria 1868. 10kr Ag, Magyarország 1894KB 1K Ag "Ferenc József" T:3-

Rufpreis:
1 000 HUF
21db vegyes rézpénz, főleg krajcár tétel, magyar és külföldi T:2-,3
31117.

Rufpreis:
1 000 HUF
31118.

Rufpreis:
1 000 HUF
65db vegyes magyar és külföldi fémpénz, közte 10 fillérek a korona, pengő időszakból, szovjet, brit érmék és egy római bronzpénz T:vegyes
31119.

Rufpreis:
1 000 HUF
65db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel berakólapokon T:vegyes 65pcs of various coins in plastic sheets C:mixed
31120.

Rufpreis:
1 000 HUF
423db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel albumba rendezve T:vegyes 423pcs of various metal coins in album C:mixed
31121.

Rufpreis:
5 000 HUF
111db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel albumba rendezve, nem minden oldal beillesztett, közte még Amerikai Egyesült Államok, Irán, Nagy-Britannia, Olaszország, Svájc, Szovjetunió T:vegyes 111pcs of various metal coins album, including, USA, Iran, Great Britain, Italy, Switzerland, Soviet Union, not all pages are fixed in the album C:mixed
31122.

Rufpreis:
1 400 HUF
1912. 100K + Német Birodalom 1910. 1000M (2x) hétjegyű sorszám, piros pecséttel T:III szép papír Hungary 1912. 100 Korona + German Empire 1910. 1000 Mark (2x), 7 digits with red seal C:F nice paper
31123.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes: NDK 1971. 10M (2x) + 50M (5x) + 1975. 5M (3x) + 20M (3x) + 100M (2x) + Szovjetunió 1961. 10R (10x) T:vegyes Mixed: GDR 1971. 10 Mark (2x) + 50 Mark (5x) + 1975. 5 Mark (3x) + 20 Mark (3x) + 100 Mark (2x) + Soviet Union 1961. 10 Rubles (10x) C:mixed
31124.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
30db-os vegyes magyar és külföldi bankjegy tétel T:vegyes 30pcs of various banknotes C:mixed
31125.

Rufpreis:
1 400 HUF
Zombori Kiss István (1902-1953) 1941. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Úszás 1941. I Br díjérem (46mm) + DN Leventeverseny aranyozott Br díjérem (35mm) + Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága fém sportérem füllel (35mm) + Belgium 1934. 100Fr-20B + 1964. 20Fr T:2,2-,restaurált
31126.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1941. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Úszás 1941. I" Br díjérem (46mm) + DN "Leventeverseny" aranyozott Br díjérem (35mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém sportérem füllel (35mm) + Belgium 1934. 100Fr-20B + 1964. 20Fr T:2,2-,restaurált

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF