Landkarten

Zahl der Lose: 61

Budapest és környéke. a Cs. és kir. Földleirati Intézet kidványa. A helynevek német és magyar nyelven váltakozva szerepelnek. Mérték: 1:75.000. Vászonra vonva, (40 szelvény), eredeti, egészvászon mappájában (javított gerinccel). A vászon több helyen szakadt, de a térképlapok szép állapotban vannak. Bp. 1894. Grill. Kiadói egészvászon kötésben. 75 X 115 cm
12446.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1910 A Balaton és környékének lithografált turistatérképe, jelmagyarázattal, 1:150000, Heisler és Kózol Könyvkiadóvállalat, szakadásokkal, 51x70 cm
12447.

Rufpreis:
5 000 HUF
1914 Fiume és környékének katonai térképe, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 43x58 cm
12448.

Rufpreis:
2 400 HUF
1930 A Balaton és környéke a Bakony-hegységgel, turistatérkép, a községek kisméretű térképével, szakadásokkal, 100x72 cm
12449.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
1965 A Fővárosi Autóbúszüzem vonalhálózati térképe.
12450.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Duna helyszínrajza és hosszszelvénye Dévénytől-Orsováig.  Darányi Ignác m. kir. földmivelésügyi minister rendeletéből szerkesztette a m. kir. országos vízépítési igazgatóság vízrajzi osztálya erdeti felvételei alapján 1905-1908. I- II. szakasz. I. szakasz: Dévénytől Budapestig. II. szakasz: Budapesttől Gombosig. Budapest, 1909-1911. Pallas - M. kir. Állami Nyomda. I. szakasz: 2 lap (lapmutató, jelmagyarázat, előszó) + 23 lap helyszínrajz + 1 lap jelmagyarázat + 12 lap hosszszelvény.  II. szakasz: 2 lap (lapmutató, jelmagyarázat, előszó) + 27 lap helyszínrajz + 1 lap jelmagyarázat + 14 lap hosszszelvény. A III. szakasz (Gombostól Orsováig) hiányzik. Borító nélkül. A lapok hibátlan, szép állapotban. Kőnyomat. Rajzolta: Kun Róbert.
12451.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
1953 Magyarország autóbuszhálózatának térképe. Hátoldalán a Földművesszövetkezet hálózati térképe nagyméretű reklámja 42.2 x 66.5 cm
12452.

Rufpreis:
2 400 HUF
1953 Magyarország autóbuszhálózatának térképe. Hátoldalán OTP Takarékbetét-könyv reklámnyomtatványa 42.2 x 66.5 cm
12453.

Rufpreis:
2 000 HUF
MALÉV zsebatlasz, több nyelven, betűrendes mutatóval, 40p
12454.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910 Balatonfüred és környéke vászon térkép 1:75 000 50x40 cm
12455.

Rufpreis:
3 000 HUF
1928 A káposztásmegyeri vízmű 1 db felülnézeti és 4 db keresztmetszeti térképe, Bp., Budapest székesfőváros vízműveinek igazgatósága, 38×53,5 cm
12456.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1910-1914 Budapest és környékének katonai térképe, vászontérkép, 54x52 cm
12457.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF