Divéky József (1887-1951): Éjszakai kaland. Litográfia, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/254/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400001/Diveky-Jozsef-1887-1951-Ejszakai-kaland-Litografia-papir-jelzett-a-litografian-16x10-c~II1234375
1234375
10029
254
Beschreibung: Divéky József (1887-1951): Éjszakai kaland. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 16x10 cm
: wiszner_alex_kálmán