Vegyes régi konyhai eszköz tétel: ezüstözött cukorfogó, jelzett + fém tojástartó + fémnyelű csont kanál és villa, az egyik sérült + üveg só- és borsszóró és 2 db olajos üvegcse, fém tartóban