Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 78 p, Első kiadás! (Szép Könyvek 10.) Kiadói kartonkötésben. A gerince sérült, korábban ragasztószalaggal rögzítették.