Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt. 248 p. + 16 t.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Számozott, 490. számú példány.