https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
13248.

Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Körmöczy Imre: A keresztény hit s egyház történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
13249.

Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Vargha Dezső: Az egyházatyák kora I. Bp., é.n., Szent István Társulat. 253 p. Korabeli félvászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva.
13250.

Vargha Dezső: Az egyházatyák kora I. Bp., é.n., Szent István Társulat. 253 p. Korabeli félvászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
A Katholikus Népszövetség Naptára 1922-re. Bp., 1921, Kath. Népszöv. (Stephaneum). Kiadói papírkötésben.
13251.

A Katholikus Népszövetség Naptára 1922-re. Bp., 1921, Kath. Népszöv. (Stephaneum). Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Máriabesnyői zarándoknaptár 1942. Bp., é.n., Kapucinus rendház. 96p. Kiadói papírkötésben.
13252.

Máriabesnyői zarándoknaptár 1942. Bp., é.n., Kapucinus rendház. 96p. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.
13253.

Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
13254.

Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.
13255.

Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13256.

Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül.
13257.

Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.
13258.

Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A' Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.
13259.

Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse