Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 15

Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Ford.: Schön József. 1-2. köt. Bp., 1922, Schlesinger József. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13233.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyarországi zsinagógák. Főszerkesztő Gerő László. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói műbőrkötésben.
13234.

Rufpreis:
1 800 HUF
13235.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss József, Ünnepnapok. Versek a zsidó ünnepekről. Bp. 1888. Első kiadás! 125p. Kiadói, kissé megviselt egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
13236.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
1848-1849 a magyar zsidóság életében. Szerkeszti Zsoldos Jenő. Kiad. Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziumának és Ipari Leányközépiskolájának 48-as Ifjúsági Bizottsága. Bp., 1948. (Neuwald ny.) 256 p. Fűzve, kiadói borítékban.
13237.

Rufpreis:
4 000 HUF
13238.

Rufpreis:
3 000 HUF
Héber szfárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Mááján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.
13239.

Héber sz'fárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Má'áján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jólesz Károly: Miért? Zsidó törvények és magyarázatok. Bp., é.n., Copyright. Kiadói papírkötésben.
13240.

Rufpreis:
1 400 HUF
Jacob Allerhand: A zsidóság története Bp., 1987, MIOK. Kiadói modern keménykötésben.
13241.

Rufpreis:
1 000 HUF
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerkesztette Bonoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
13242.

Rufpreis:
1 200 HUF
13243.

Rufpreis:
1 600 HUF
Misná. Az áldások törvényeinek traktátusa. Fordította: dr. Jólesz Károly. É.n., Korona GT. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13244.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF