Forray Iván (1817-1852): Keleti életkép, nagyméretű litográfia az Utazási album (Pest, 1859) című posztumusz megjelent munkájából, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×41,5 cm