Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 190

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. A rajzok Francois de Bayros eredeti munkái. Első kiadás! Bécs, (1921) Hellas. Forgalomba nem került, számozott 103/500 példány! A pesti hatóságok később erkölcstelenség vádjával a kötetet elkobozták. Kopottas fedőborítóval, néhány lap kissé foltos. Kiadói félvászon kötésben.
13564.

Rufpreis:
8 000 HUF
Németh László: Ember és szerep. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1934, Tanu-Kiadás. Félvászon kötés, jó állapotban.
13565.

Rufpreis:
6 000 HUF
Sinka István: Himnuszok a Kelet kapujában. DEDIKÁLT! Békéscsaba, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázum(Tevan Nyomda). Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
13566.

Rufpreis:
6 000 HUF
Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp., [1943], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
13567.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Kemény Zsigmond: Férj és nő. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13568.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sinka István: Vád. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél teljesen levált, egyébként jó állapotban.
13569.

Rufpreis:
3 000 HUF
Arcübasew: Szanin. Teljes kiadás. Bp., 1918, Rozsnyai Károly Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13570.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lőriczy György: A Pósa-asztal. DEDIKÁLT! Bp., 1922, Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói papírkötés, szétesett, megviselt állapotban.
13571.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zsoltárkönyv. Fordította és jegyzetekkel ellátta Hajdók Ákos. DEDIKÁLT! Bp., 1978. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13572.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jászai Mari emlékiratai. S. a. r.: Lehel István. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félbőr kötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban.
13573.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13574.

Rufpreis:
3 000 HUF
Thackeray, M. W.: Esmond Henrik, Anna királynő ő felsége ezredesének önéletirata. 1-2. köt. Pest, 1862, Kisfaludy Társaság. Kissé kopott félbőr kötésben, néhol foltos lapokkal.
13575.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF