Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 33

Déry Béla-Bányász László-Margitay Ernő(szerk.): Bp., 1912, Légrády Testvérek Nyomdája. Kiadói lenvászon kötés, belső borítólap kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13389.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Nagy Katalin: Házi bábszínház. Bp., é.n., Múzsák. 95 p. Kiadói papírkötésben.
13390.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. 44 képpel. Gyoma, 1922. Kner Izidor. 115 p. Kiadói katonált papírkötésben. A borítótábla kissé foltos.
13391.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. 1993, Literatus Kiadó. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kicsit kopott állapotban.
13392.

Rufpreis:
800 HUF
3 db 17-18. századi német nyelvű művészeti kézikönyv: Testelin, Henri: Anmerkungen der fürtrefflichsten Mahler unserer Zeit über die Zeichen- und Mahlerenkunst zusammen getragen. Nürnberg, 1699, Johann Jacob von Sandiart.; Cesio, Carlo: Lanatomia de i pittori ... das ist: Anatomie der Mahler. Nürnberg, 1706, Hieronymus Böllmann.; Preißler, Johann Daniel: Die durch Theorie erfundene Practic oder Gründlich-verfasste Reguln... 1-2. köt. Nürnberg, 1721-1722. Számos egészoldalas rézmetszettel. Későbbi félvászon kötésben, a három mű egybekötve (Preßler művének két kötete fordított sorrendben). Kissé megviselt állapotban, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal, helyenként restaurált.
13393.

3 db 17-18. századi német nyelvű művészeti kézikönyv: Testelin, Henri: Anmerkungen der fürtrefflichsten Mahler unserer Zeit über die Zeichen- und Mahlerenkunst zusammen getragen. Nürnberg, 1699, Johann Jacob von Sandiart.; Cesio, Carlo: L'anatomia de i pittori ... das ist: Anatomie der Mahler. Nürnberg, 1706, Hieronymus Böllmann.; Preißler, Johann Daniel: Die durch Theorie erfundene Practic oder Gründlich-verfasste Reguln... 1-2. köt. Nürnberg, 1721-1722. Számos egészoldalas rézmetszettel. Későbbi félvászon kötésben, a három mű egybekötve (Preßler művének két kötete fordított sorrendben). Kissé megviselt állapotban, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal, helyenként restaurált.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Bottyán János(szerk.): Rombadöntött és felépített templomaink 1944-1950. H.n., Református Egyetemes Konvent. Kiadói papírkötés, sok képpel illusztrált, jó állapotban.
13394.

Rufpreis:
3 000 HUF
13395.

Rufpreis:
2 400 HUF
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13396.

Rufpreis:
1 000 HUF
Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp., 1971, Gondolat. Vászonkötésben, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13397.

Rufpreis:
800 HUF
13398.

Rufpreis:
2 000 HUF
1997-1998 A Nagyházi Galéria és Aukciósház 15., 24., 26. és 30. árverésének képekkel gazdagon illusztrált katalógusai, 4 db, papírkötésben, jó állapotban.
13399.

Rufpreis:
1 000 HUF
1998-2000 A Nagyházi Galéria és Aukciósház 24., 28., 30. és 59. árverésének képekkel gazdagon illusztrált katalógusai, 4 db, papírkötésben, jó állapotban.
13400.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF