Bacsúr Sándor (1935-): Emeletes város. Tűzzománc, fém lemez, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/250/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1400006/Bacsur-Sandor-1935-Emeletes-varos-Tuzzomanc-fem-lemez-jelzett-keretben-55C39748-cm~II1178684
1178684
10003
250
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Bacsúr Sándor (1935-): Emeletes város. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben 55×48 cm
: sass_melinda