Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 44

Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. 2., hiv. kiad. Bp., 1911, Magyar Királyi Állami Nyomda. Laza, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12823.

Rufpreis:
1 200 HUF
9
dr. E. Kromayer, dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák és Tsa. Modern egészvászon kötésben.
12824.

Rufpreis:
1 200 HUF
Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária(szerk.): Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, enyhén állapotban.
12825.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 1. köt. Bp., 1941, Eggenberger - Rényi Károly. Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus üdvözlő sorai és dedikációja Jakabházy Zsigmond (1867-1945) orvos, farmakológus részére. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12826.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sótonyi Péter: Igazságügyi orvostan. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
12827.

Rufpreis:
1 000 HUF
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
12828.

Rufpreis:
1 800 HUF
12829.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12830.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
12832.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
12833.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
2 000 HUF
English-German medical dictionary. 1939. Franz Deuticke. Kötés sérült / Binding somewhat damaged.
12834.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF