12984.
250. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Bp., [1898], Athenaeum. Számos illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Kopott, díszes, festett vászonkötésben.