Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 46

Kennan György: Szibéria. Írta --. Fordította Zempléni P. Gyula. Bp., 1905. Győző Andor. 290 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.
13043.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sulloceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13044.

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben

Rufpreis:
2 000 HUF
Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.
13045.

Rufpreis:
4 000 HUF
13046.

Rufpreis:
3 000 HUF
13047.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13048.

Rufpreis:
2 000 HUF
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13049.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
13050.

Rufpreis:
2 000 HUF
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13051.

Rufpreis:
1 000 HUF
Scheer, Maximilian: Utazás arab földön. Bp., 1962, Gondolat (Világjárók 29.). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF
Koncsek László: Bibliai földeken. Bp., 1966, Gondolat (Világjárók 36-37.). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13053.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, LLyoydkönyvek Kiadóvállalata. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
13054.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF