Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 9

Morris Rosenfeld költeményei (gettódalok). Ford.: Kiss Arnold. Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és társa. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13276.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Könnyek Könyve. 1940-1945 mártírjai emlékére a Pécsi Izraelita Hitközség. (Pécs, é.n. Novák ny.) 1 lev. 79 p. Kiadói egészvászon kötésben, zsinórfűzéssel. Egy két lapon ragasztónyomokkal, egyébként jó állapotban.
13277.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies!
13278.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.
13279.

Rufpreis:
4 000 HUF
Misná. Az áldások törvényeinek traktátusa. Fordította: dr. Jólesz Károly. É.n., Korona GT. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13280.

Rufpreis:
1 000 HUF
Samuel Srolovic Jacobson: Egy zsidó hazát talál. Bp., 1991, Advent. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13281.

Rufpreis:
1 000 HUF
Auth János: Antik héber jövendölések. Héber asztrológia és a hósen jövendölés. Bp., 1992, Statiqum. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13282.

Rufpreis:
1 000 HUF
Héber szfárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Mááján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.
13283.

Héber sz'fárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Má'áján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesingers Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13284.

Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesinger's Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF