Weltweit Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 38

Amerikai Egyesült Államok 1960. Egyesült Államok Emlékérme - Russel - Majors - Waddel - alapítók / 100 éves a Nemzeti Póni Express Társaság 1860-1960 Br emlékérem (33mm) T:2 USA 1960. USA Commemorative Medallion - Russel - Majors - Waddel - Founders / National Pony Express Centennial Association 1860-1960 Br medallion (33mm) C:XF
31124.

Amerikai Egyesült Államok 1960. "Egyesült Államok Emlékérme - Russel - Majors - Waddel - alapítók / 100 éves a Nemzeti Póni Express Társaság 1860-1960" Br emlékérem (33mm) T:2 USA 1960. "USA Commemorative Medallion - Russel - Majors - Waddel - Founders / National Pony Express Centennial Association 1860-1960" Br medallion (33mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Vegyes: Ausztria 2005. Victor Adler az Osztrák Szociáldemokrata Párt festett fém plakettje eredeti, névre szóló tokban jelvénnyel (88x73mm) + Románia DN Constanta Megye Tanácsa fém emlékérem (37mm) T:1, 2 (PP) Mixed: Austria 2005. Victor Adler painted metal plaque of the Social Democratic Party of Austria in original case with badge. IM BEFREIUNGSKAMPFE DES PROLETARIATES MITGEWIRKT ZU HABEN-GIBT DEMLEBEN SINN UND WEIHE (88x73mm) + Romania ND Consiliul Judetean Constanta metal commemorative medallion (37mm) C:UNC, XF (PP)
31125.

Vegyes: Ausztria 2005. "Victor Adler" az Osztrák Szociáldemokrata Párt festett fém plakettje eredeti, névre szóló tokban jelvénnyel (88x73mm) + Románia DN "Constanta Megye Tanácsa" fém emlékérem (37mm) T:1, 2 (PP) Mixed: Austria 2005. "Victor Adler" painted metal plaque of the Social Democratic Party of Austria in original case with badge. "IM BEFREIUNGSKAMPFE DES PROLETARIATES MITGEWIRKT ZU HABEN-GIBT DEMLEBEN SINN UND WEIHE" (88x73mm) + Romania ND "Consiliul Judetean Constanta" metal commemorative medallion (37mm) C:UNC, XF (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Ag emlékérem sérült eredeti tokban, peremén jelzett. Szign.: O. Spaniel (14,81g/0.987/32mm) T:2 Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Ag commemorative medallion in original damaged case, hallamrk on the edge. Sign.: O. Spaniel (14,81g/0.987/32mm) C:XF
31126.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem sérült eredeti tokban, peremén jelzett. Szign.: O. Spaniel (14,81g/0.987/32mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Ag commemorative medallion in original damaged case, hallamrk on the edge. Sign.: O. Spaniel (14,81g/0.987/32mm) C:XF

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Franciaország 1848A 1C Br + 1888A 1Fr Ag T:2,2-,3 France 1848A 1 Centimes Br + 1888A 1 Franc Ag C:XF,VF,F
31127.

Rufpreis:
2 000 HUF
Habsburg Birodalom 1767. Mária Terézia himlőből való felgyógyulására Ag zseton füllel. M.THERES.D.G.R.-IMP.HU.BO.REG. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OB REDDITAM PATRIAE MATREM 22 IVLII 1767 Szign.: Anton Franz Wideman (Br.: 2.16g/21mm) T:3 Habsburg Monarchy 1767. Commemorating the Recovering from pock of Maria Theresia Ag jeton. Sign.: Anton Franz Wideman (Br.: 2.16g/21mm) C:F Montenuovo 1979.
31128.

Habsburg Birodalom 1767. "Mária Terézia himlőből való felgyógyulására" Ag zseton füllel. "M.THERES.D.G.R.-IMP.HU.BO.REG. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OB REDDITAM PATRIAE MATREM 22 IVLII 1767" Szign.: Anton Franz Wideman (Br.: 2.16g/21mm) T:3 Habsburg Monarchy 1767. "Commemorating the Recovering from pock of Maria Theresia " Ag jeton. Sign.: Anton Franz Wideman (Br.: 2.16g/21mm) C:F Montenuovo 1979.

Rufpreis:
4 000 HUF
Horvátország / Eszék 1889. Regionális Gazdasági, Erdészeti és Iparművészeti Kiállítás Eszéken Br emlékérem Szign.: LEISEK IN WIEN (60mm) T:3 patina Croatia / Osijek 1889. Regional Economic, Forestry and Craft Exhibition in Osijek Br medal. Sign.:LEISEK IN WIEN (60mm) C:F patina
31129.

Horvátország / Eszék 1889. "Regionális Gazdasági, Erdészeti és Iparművészeti Kiállítás Eszéken" Br emlékérem Szign.: LEISEK IN WIEN (60mm) T:3 patina Croatia / Osijek 1889. "Regional Economic, Forestry and Craft Exhibition in Osijek" Br medal. Sign.:LEISEK IN WIEN (60mm) C:F patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Jugoszlávia 1973. Tito Ag emlékérem (2.95g/0.925/20mm) T:PP Yugoslavia 1973. Tito Ag medallion (2.95g/0.925/20mm) C:PP
31130.

Jugoszlávia 1973. "Tito" Ag emlékérem (2.95g/0.925/20mm) T:PP Yugoslavia 1973. "Tito" Ag medallion (2.95g/0.925/20mm) C:PP

Rufpreis:
1 200 HUF
Kanada 2006. Szabadságot Magyarországnak 1956-2006 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) T:1  Canada 2006. Freedom for Hungary 1956-2006 / To commemorate those who never surrendered Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) C:UNC
31131.

Kanada 2006. "Szabadságot Magyarországnak 1956-2006 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) T:1 Canada 2006. "Freedom for Hungary 1956-2006 / To commemorate those who never surrendered" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) C:UNC

Rufpreis:
1 000 HUF
31132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Lengyelország ~1930-1940. Fryderyk Jurjewicz Br plakett BR. LOPIENSCY gyártói jelzéssel (103mm) T:2 Poland ~1930-1940. Fryderyk Jurjewicz Br plaque with makers mark BR. LOPIENSCY (103mm) C:XF
31133.

Lengyelország ~1930-1940. "Fryderyk Jurjewicz" Br plakett "BR. LOPIENSCY" gyártói jelzéssel (103mm) T:2 Poland ~1930-1940. "Fryderyk Jurjewicz" Br plaque with makers mark "BR. LOPIENSCY" (103mm) C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
Lengyelország 1982. II. János Pál ezüstözött Br emlékérem több klf motívummal (4x) T:2,2- Poland 1982. John Paul II silver plated Br commemorative medallion with diff motives (4x) C:XF,VF
31134.

Lengyelország 1982. "II. János Pál" ezüstözött Br emlékérem több klf motívummal (4x) T:2,2- Poland 1982. "John Paul II" silver plated Br commemorative medallion with diff motives (4x) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot fém emlékérem (38,5mm) T:1-  Great Britain 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary metal commemorative coin (38,5mm) C:AU
31135.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF