Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 105

Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, kissé foltos egészvászon kötésben
13239.

Rufpreis:
6 000 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca. Félvászon kötésben
13240.

Rufpreis:
4 000 HUF
13241.

Rufpreis:
6 000 HUF
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, Könyves Kálmán Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.
13242.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.

Rufpreis:
8 000 HUF
13243.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
13244.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
13245.

Rufpreis:
3 000 HUF
13246.

Rufpreis:
1 600 HUF
Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., 1925 Dick Manó. Foltos, kiadói egészvászon kötésben, elvált lapokkal.
13247.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. Bp., 1877, Franklin-Társulat. Kartonált kötés, gerincnél szakadt, grafitceruzás bejegyzésekkel, kopottas állapotban.
13248.

Rufpreis:
1 000 HUF
13249.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., 1941, Rózsavölgyi. Kiadói félvászon kötésben.
13250.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF