Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

Csuthi Zsigmond: Magyar protestáns egyháztörténet a szatmári békekötéstől a türelmi rendelet kiadásáig. Debrecen, 1877, Telegdi Zsigmond. Félvászon kötés, festett lapszélek.
13006.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
13007.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szabolcs Vármegye.  15 műmelléklettel (ezek között 4 színes kép, 3 térkép, 8 színes autotipia, továbbá 14 egész oldalas kép, 350 szöveg-kép) és teljes név- és tárgymutató. Bp., (1900), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. Restaurált.
13008.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
13009.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sebess Dénes: Két Magyarország. - Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
13010.

Rufpreis:
2 000 HUF
Domokos László: Magyarok a Délvidéken. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Horváth István: Bűnhődés büntetlenül. Hadifogolynapló. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13011.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szentmiklósy Lajos: A feudalizmus kialakulása Magyarországon. 1942, Codex. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopott állapotban.
13012.

Rufpreis:
1 600 HUF
Beke György: Világos árnyékában. Bp., 1991, Zrínyi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Karsa Ferenc: Szabadságharcos napló. Bp., 1993, Zrínyi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13013.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 db történelmi könyv: Kós Károly: Az országépítő. [Bp.], 1983, Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Négyesi Lajos: Szent István, a katona. Bp., 1999, Honvéd Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13014.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tóth Kálmánné: Képek a Déli Vasút nagykanizsai történetéből. 1986, Zala Nyomda. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Illusztrált kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
13015.

Rufpreis:
800 HUF
Köpeczi Béla (szerk.): II. Rákóczi Ferenc válogatott levelei. Bp., 1958, Bibliotheca. Kiadói félvászon kötésben.
13016.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marczali Henrik: Magyarország története a XVIII. században. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincél kissé levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
13017.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF