Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 30

P. Brestyánszky Ilona: Imerjük meg a kerámiát. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, védőborítóval, képekkel illuzstrált, jó állapotban.
13107.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
13108.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések. Silver und Porzellan Marken. Pozsony, 2004. Magyar-német nyelven, papírkötésben, új állapotban.
13109.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Barcsay Jenő: Művészet anatómiája. Budapest, 1985, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Eredeti tékával
13110.

Rufpreis:
4 000 HUF
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler / Művészet anatómiája Német nyelven. Budapest, 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Dedikált példány Biai-Föglein István barátomnak emlékül Barcsay Jenő 973. XI. 22.
13111.

Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler / Művészet anatómiája Német nyelven. Budapest, 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Dedikált példány "Biai-Föglein István barátomnak emlékül Barcsay Jenő 973. XI. 22."

Rufpreis:
3 000 HUF
Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. [Bp.], [1984], MUOSZ. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13112.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hevesy Iván: A magyar fotóművészet története. Bp., 1958, Bibliotheca. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13113.

Rufpreis:
1 600 HUF
Bartháné Boga Ildikó: A szegedi Szöriné Boga Lujza ötvös-iparművész életműve. Cd melléklettel. Bp., 2013, Révai Digitális Kiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben. dedikált példány! Újszerű állapotban.
13114.

Rufpreis:
3 000 HUF
Molnár József: A török világ építészeti emlékei. 36. füzet. Útmutató a Társadalom- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat előadói számára. Bp., 1955, Társadalom- és Term. Ism. Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13115.

Rufpreis:
800 HUF
13116.

Rufpreis:
1 000 HUF
13117.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
13118.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF